Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa

Kaip vertinate dabartines galimybes dalintis automobiliu kartu su kitais jonaviečiais kasdieniam susisiekimui su Kaunu (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai).

  1. Nepropoguoju
  2. Neturiu tokios galimybės. Nuosavu automobiliu nesidalinčiau.
  3. Teigiamai
  4. puikiai
  5. Labai gerai. Labai patogu, kai yra, kas sustoja ir paveža kartu į Kauną. Ir greičiau, nei autobusu, ir patogiau, ir laukti kartais beveik nereikia.
  6. nevažiuoju
  7. nesinaudoju
  8. gerai
  9. man neaktualu
  10. niekaip, savo automobiliu su niekuo nesidalinu