Kaip vertinate dabartines galimybes dalintis automobiliu kartu su kitais jonaviečiais kasdieniam susisiekimui su Kaunu (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai).
- Nepropoguoju
- Neturiu tokios galimybės. Nuosavu automobiliu nesidalinčiau.
- Teigiamai
- puikiai
- Labai gerai. Labai patogu, kai yra, kas sustoja ir paveža kartu į Kauną. Ir greičiau, nei autobusu, ir patogiau, ir laukti kartais beveik nereikia.
- nevažiuoju
- nesinaudoju
- gerai
- man neaktualu
- niekaip, savo automobiliu su niekuo nesidalinu