Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa
Kaip vertinate dabartines galimybes dalintis automobiliu kartu su kitais jonaviečiais kasdieniam susisiekimui su Kaunu (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai).
Nesinaudoju
Kaune dažniausiai lankausi laisvalaikio metu, o kelionės tikslas yra pramogos. Kelionei visada kooperuojuosi su draugais / giminaičiais. Kitomis galimybėmis dalintis automobiliu nesidomėjau.