Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa

Kaip vertinate dabartines galimybes dalintis automobiliu kartu su kitais jonaviečiais kasdieniam susisiekimui su Kaunu (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai).

  1. Nesinaudoju
  2. Kaune dažniausiai lankausi laisvalaikio metu, o kelionės tikslas yra pramogos. Kelionei visada kooperuojuosi su draugais / giminaičiais. Kitomis galimybėmis dalintis automobiliu nesidomėjau.
  3. vazžiuodama visada paemu pakeleivi
  4. visos galimybes sudarytos
  5. Nezinau
  6. Nėra informacijos apie tai
  7. Gerai
  8. Gerai
  9. Vertinu teikiamai.
  10. Neturiu automobilio.