Kaip vertinate dabartines galimybes dalintis automobiliu kartu su kitais jonaviečiais kasdieniam susisiekimui su Kaunu (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai).
- -
- -
- Vertinu atsargiai. Dėl mokėsčių mokėjimo.
- Gerai, tik klausymas dėl saugumo.
- Nesinaudoju
- Neturiu nuomonės, nes nesinaudoju.
- Gerai
- -
- sunkoka surati žmones kurie pavežtų
- Nevertinu nes nesidalinu.