Kaip vertinate traukinių paslaugas susisiekimui su Kaunu (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai). stočių vietų patogumas, traukinių tvarkaraščio tinkamumas, komfortas traukinyje, bilieto kaina, kt.
- O galima nuvažiuoti traukiniu tiesiogiai Jonava - Kaunas?
- Nepatogus grafikas.
- Nevažinėju
- nevažiuoju
- Traukiniai važiuoja labai retai, paskutiniu metu iš viso sumažėjo maršrutų. Norėtųsi, kad jų būtų daugiau. O iki Kauną, kiek žinau, jų nėra. Reikėtų, kad atsirastų, nes studentų tikrai yra daug važiuojančių. Ir kitus, didžiuosius miestus norėtųsi,kad maršrutų padaugėtų.
- nevažiuoju
- nesinaudoju
- gerai
- nevažiuoju
- nevertinu - nesinaudoju