Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa

Kaip vertinate traukinių paslaugas susisiekimui su Kaunu (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai). stočių vietų patogumas, traukinių tvarkaraščio tinkamumas, komfortas traukinyje, bilieto kaina, kt.

  1. Retai naudojuosi viešuoju transportu. Neturiu nuomonės.
  2. Nesinaudoju
  3. Paskutinį kartą tokiu maršrutu domėjausi prieš 3-4 metus. Telefonu informavo, kad tokio maršruto išvis nėra...
  4. nevaziuoju
  5. Nesinaudoju
  6. neturiu nuomonės
  7. Blogai
  8. Nevažinėju
  9. Nėra poreikio naudotis šiuo transportu.
  10. Traukiniu į Kauną nevažiuoju, nes yra brangiau nei autobusu, be to traukinių stotis yra pakankamai toli nuo mano gyvenamosios vietos.