Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa
Kaip vertinate autobusų paslaugas susisiekimui su Kaunu (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai): stotelės vietos patogumas ir infrastruktūros patrauklumas, maršruto dažnumas, komfortas autobuse, vairuotojų paslaugumas, bilieto kaina, kt.
Gerai
Grafikui priekaištų tirkai nėra viskas gerai. Tačiau nelabai supratu, kodėl visi Jonavos autobusai nepriklausomai jie važinėja miesto terirotijoje ar į Kauną, visi jie vos juda. Greitis už miesto 60 km/h. Turime naujus autobusus kurie tikrai gali greičiau ir patogiau judėti, kliento atžvilgiu, bet iki Kauno mano paskutinė kelionė autobusu vyko 52 min. Kur tai mantyta (važiavau su naujuoju autobusu)
Beveik visi autobusai gan patogūs, važiuoja man asmeniškai pakankamai dažnai, vairuotojai geri.
Seniai važiavau, negaliu vertinti.
Teigiamai. važiuoti vienam gal ir apsimoka, bet su šeima - brangu.
Važiuoju itin retai, bendras įspūdis geras
puikiai
Autobusai į Kauną galėtų dažniau važiuoti ir pro Rimkų mikrorajoną, ne tik iš centro. Taip pat ir grįžti pro jį. Nes iš čia važiuojančių keleivių tikrai netrūksta. Bilietų kaino kilo, galėtų būti žemesnės. Maršrutų dažnumas kaip ir geras, tikrai važiuoja pakankamai dažnai.