Jonavos darnaus judumo mieste anoniminė apklausos anketa
Kaip vertinate autobusų paslaugas susisiekimui su Kaunu (pastabos, trūkumai, pagyros, pageidavimai): stotelės vietos patogumas ir infrastruktūros patrauklumas, maršruto dažnumas, komfortas autobuse, vairuotojų paslaugumas, bilieto kaina, kt.
Nevažiuoju viešuoju transportu į Kauną
labai blogi autobusai, jokio komforto, labai ilgai važiuoja, labai mažai tiesioginių, kur stotų tik keliose stotelėse, bilieto kaina per didelė
Nesinaudoju
-
Nėra susisiekiančio transporto (kad iš kaimo vietovės patogiai ir laiku pasiekti pagrindinę stotį).
Iš 10 balų tik 7, nes reisai nėra dažni, o expres reisai labai retai kada būna, bilieto kaina galėtų būti 2 EUR