IT įtaka mokyklos gyvenimui

Sveiki, atvykę į apklausą. Atakykite į kelis paprastus klausimus apie IT įtaką mokyklos gyvenyme.

Kaip dažnai mokykloje naudojate internetą?

Ar per visas pamokas naudojate projektoriu?

Ar pertraukų metu naudojate IT technologijas?

Ką pamokos metu darote su IT technologijomis?

  1. video
  2. Žaidžiu
  3. Ieškau informacijos, edukaciniai žaidimai
  4. Nusirasineju
  5. jas naudoju mokant mokinius
  6. Kahoot
  7. Pamokos medžiaga demonstruojame
  8. Nusirasineju
  9. Nusirašinėju

Ar norėtumėte dažniau naudoti IT technologijas pamokų metu?

Kokiomis IT technologijomis dažniausiai naudojates pamokų metu?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą