10. Ką jaučiate, kai negalite naudotis išmaniuoju telefonu
- Nieko
- Nieko
- Priklauso nuo situatcijos
- Nieko nejaučiu
- Nieko
- Nieko
- Tai, jog negaliu bendrauti su draugais, kurie yra toli
- -
- Priklauso nuo situacijos. Jei negaliu naudotis, tai ir nereikia, bet jei negaliu ir tuo pat metu laukiu svarbaus pranešimo, tai tada yra nerimo
- Nuoboduma