Išmanaus telefono įtaka žmogui kasdienybės kontekste
Gerbiamas respondente,
Esame Klaipėdos universiteto Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto III kurso ekonomikos studijų programos studentai. Šiuo metu atliekame apklausą apie išmanujį telefoną: naudojimo poveikį, įtaką, perspektyvas ir kt. Apklausoje gali dalyvauti asmenys, kurių amžius yra tarp 18 ir 35 metų. Jūsų atsakymai yra anoniminiai, tyrimo rezultatai viešai nėra prieinami. Jūsų asmeniniai duomenys nebus niekur skelbiami ar įvardijami. Atsakymai bus naudojami mokslo tikslams ir tik statistiškai apibendrinti su kitų respondentų atsakymais.
Prašome Jūsų skirtį keletą minučių savo laiko ir pasidalinti atsakymais į pateiktus klausimus. Anketoje Jūsų atskleista nuomonė ir pateikti atsakymai bus apdorojami, apibendrinami ir naudojami kaip tyrimo duomenys, leidžiantys daryti tam tikras išvadas apie išmanųjį telefoną. Anketos užpildymas truks apie 5 minutes.
1. Ar turite išmanųjį telefoną ( Jeigu atsakėte NE, AČIŪ už dalyvavimą apklausoje, toliau apklausos nereikia pildyti.)
2. Jeigu atsakėte į (1) klausimą TAIP, kiek laiko praleidžiate naudodamiesi išmaniuoju telefonu.
3. Kaip dažnai tikrinate išmanųjį telefoną
Kita (įrašykite)
- Netikrinu
- Skirtingai
- Kaip kada
- Kas 5-6 val.
- Kaip kada
- Priklausomai nuo dienos
- Priklauso, nuo to, kaip užsiėmusi esu
- Pagal poreikį. Priklauso nuo dienos užimtumo
4. Kaip dažnai naudojate išmanųjį telefoną šiomis reikmėmis?
5. Skalėje nuo 1 iki 5, kaip intensyviai esate patyrę išmaniojo telefonu sukeltus neigiamus padarinius ( 1- nesu patyręs/usi, 5- dažnai patiriu )
6. Ar teigtumėte, jog išmanusis telefonas neigiamai veikią Jūsų mokslo ar darbo rezultatus
7. Skalėje nuo 1 iki 5, kaip dažnai naudojatės šiomis programėlėmis ( 1- niekada, 5- kiekvieną dieną)
8. Ar prarandate laiko nuovoką, kai naršote išmaniuoju telefonu
9. Ar teigtumėte, jog sunkiai įsivaizduojate savo dabartinį gyvenimą be išmaniojo telefono
10. Ką jaučiate, kai negalite naudotis išmaniuoju telefonu
Kita (įrašykite)
- nieko nejaučiu
- Nieko
- Nieko nejaučiu
- Nieko
- Įvairiai, jeigu žinau, kad į mane galimai kažkas kreipsis, o telefonas išsikrovęs tada stresas ir nerimas, bet jeigu žinau kad neturiu svarbių reikalų - nėra problemos
- -
- Nesauguma, bedarbyste
- Nekelia jokių neigiamų emocijų
- Nieko
- -