10. Ką jaučiate, kai negalite naudotis išmaniuoju telefonu
- nieko nejaučiu
- Nieko
- Nieko nejaučiu
- Nieko
- Įvairiai, jeigu žinau, kad į mane galimai kažkas kreipsis, o telefonas išsikrovęs tada stresas ir nerimas, bet jeigu žinau kad neturiu svarbių reikalų - nėra problemos
- -
- Nesauguma, bedarbyste
- Nekelia jokių neigiamų emocijų
- Nieko
- -