UserDovydas1234
Vieša
Pranešti

Intelektinių sistemų naudojimas transporto įmonėje

Gerb. Respondente, 

Esu II kurso studentas, studijuojantis Socialinių mokslų kolegijoje, Tarptautinės prekybos ir muitinės logistikos programą. Kviečius sudalyvauti apklausoje apie naudojamas intelektetines sistemas jūsų įmonėje. Apklausa yra anoniminė, gauti duomenys bus panaudoti tik mano atliekamo tyrimo duomenims apibendrinti. Apklauso trukmė 20 - 30 min.

Dėkoju už jūsų atsakymus!

1. Jūsų amžius:
2. Jūsų darbo stažas transporto sektoriuje:
3. Jūsų pareigos:
7. Įmonė turi turėti vieną intelektinę sistemą, kuri apimtų visus įmonėje vykdomus skaitmeninius procesus:
8. Jūsų įmonėje naudojamos intelektinės sistemos yra pasenę ir turi būti atnaujintos arba pakeistos:
9. Jūsų įmonėje naudojamos intelektinės sistemos yra nepajėgios apdoroti reikiamos ir sukauptos informacijos:
10. Įvertinkite intelektines sistemas jūsų įmonėje. Prie kiekvieno teiginio pateikto lentelėje žemiau, pasirinkite skaičių, geriausiai išreiškiantį jūsų nuomonę (1 reiškia, kad visiškai sutinkate; 2 reiškia, kad sutinkate su tam tikromis išlygomis; 3 reiškia, kad negalite nuspręsti, arba neturite nuomonės šiuo klausimu; 4 reiškia, kad esate linkęs/linkusi nesutikti; 5 reiškia, kad visiškai nesutinkate).
11. Įvertinkite intelektinių sistemų naudą jūsų įmonėje. Prie kiekvieno teiginio pateikto lentelėje žemiau, pasirinkite geriausiai jūsų nuomonę išreiškiantį variantą.
12. Įvertinkite savo žinias apie jūsų įmonėje naudojamas intelektines sistemas. Pasirinkite jums labiausiai tinkamą variantą.

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų7979
Atsakymų010

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »