Informacinių komunikacinių technologijų (IKT) priemonių naudojimo galimybės pasaulio pažinimo pamokose 3-4 klasėse
20. Išvardinkite bent tris IKT priemonių naudojimo trūkumus pasaulio pažinimo pamokose 3-4 klasėse.
Jei naudojamasi planšetėmis, gali būti, kad jie pradės blaškytis po internetą t.y. TIK TOK, FB, TWITER, INSTAGRAM ir kt. Turi būti nustatytos griežtos IKT naudojimo pamokose taisyklės.
Per IKT priemones negalima užuosti, paliesti, paragauti. (tik sakau, kad patyriminis mokymas yra geriausias :) ) IKT skirta supažindinti su medžiaga pas mane taip yra :)
Kartais pasiruoši IKT ir nėra interneto. Susitrukdo pamokos laikas.
Kartais pritrūksta laiko grįžtamai informacijai gauti, ne visada spėja atlikti pratybų užduotis
1. Mokiniai per daug įnyksta į IKT priemonių galimybės ir atsiranda įdomumo stoka kitokioms priemonėms;
2. Ne visose klasėse internetas yra prieinamas, kai jo reikia IKT priemonėms;
3. Kai kurie mokytojai negali gilinti žinių IKT priemonių srityje, kadangi turi užsienio kalbos barjerą.
Trukumų nėra .
Nematau jų
Laikas, nepatikimumas,
Trūksta jau paruoštų testų, atnaujintų užduočių.
Trūksta 3D filmų pagal mokomąją programą.
Jei per daug per pamoką naudojamos IKT priemonės nelieka laiko vaikams aktyviau dalyvauti pamokoje.
Daugiau pasaulio pažinimo pamokose skirti praktiniams darbams, bandymams.
Kartais priemonės “paveda”, nesigauna taip, kaip susiplanavusi.