IMPULS LTU, UAB

Sveiki,

Esame Vilniaus kolegijos verslo vadybos fakulteto pirmo kurso studentai. Atliekame tyrimą, kuriuo norime išsiaiškinti kaip žmonės įsivaizduoja gero vadovo paveikslą, kokie įgūdžiai yra reikalingi ir ką turi išmanyti vadovas. Toliau, su gautais apklausos atsakymais, palyginsime UAB "Impuls" darbuotojų poziciją apie dabartinio vadovo paveikslą. Palygine gautus atsakymus, inuspręsime kuriuose srityse UAB "Impuls" vadovas turi daugiau patirties, o kuriuose turi labiau pasitempti vardan savo darbuotojų ir įmonės labo.

Rezultatai yra viešai prieinami

Ar esate naudojasi Impuls sveikatingumo klubo paslaugomis?

Jeigu taip, kaip vertintumėte klientų aptarnavimą?

Jeigu buvo iškilus problema, ar buvo lengva ją išspręsti?

Kaip manote ar valdant sveikatingumo klubą "Impuls" reiktų kelių vadovų ar užtenka ir vieno?

Kokias savybės turi turėti vadovas?

Kokias savybės laikote blogomis kaip vadovo?

Kokias savybės laikote geromis kaip vadovo?

Ar vadovas turi turėti aukštosios mokyklos diplomą?Ar taip įrodo jo kompetiningumą?

Jūsų nuomone, kuris vadovavimo stilius yra patrauklesnis, autokratinis ar demokratinis?(Autokratinis: vadovas vadovauja, neinformuodamas kitus apie tikslus, ateities perspektyvas,vadovas kontroliuoja veiklos būdus ir priemones, subjektyviai vertina darbą.Demoratinis:vadovas skatina veiklą, objektyviai vertina darbų kokybę,vadovas leidžia darbuotojams paitems kontroliuoti veiklos būdus ir priemones)

Koks jūsų amžius?

Jūsų lytis?

Kokiai socialinei grupei priklausote?