Improvizacija- muzikos mokytojo kompetencijos dalis.
9.1 kodėl?
.....
Nes nemanau jog tai yra įgimtas gebėjimas. Manau improvizuoti gali visi. Tik improvizacijos metu manau svabru yra įsijausti ir išjausti tai ką nori pasakyti. Ir kuo dažniau kiekvienas vaikas stengtis tai padaryti, tuo lengviau jam tai gausis.
Todėl, kad visko galima išmokti.
Nes tai dalykas kilantis iš vidaus
Gilinimasis į teorines improvizacijos dalis yra atspirties taškas pradedant praktinius veiksmus.
Improvizacijos kokybė priklauso nuo įgūdžių, o įgūdžiai ateina su laiku.
Todėl, kad mokiausi ir tebesimokau pati.
Jos mokytis nereikia. Mes visi galime improvizuoti. Apie kokią improvizaciją kalbate - džiazinę ar šiuolaikinę?
Reikia žinoti nors minimalias taisykles, kad improvizuoti.
ne visi turi įgimtą laisvumo pojūtį, gebėjimą mąstyti nestandartiškai, dėl to ir groti, ir improvizuoti reikia pasimokinti, labiau reikia išmokti "perlipti per save"