Improvizacija- muzikos mokytojo kompetencijos dalis.

8. Ar muzikos pamokose reikalinga muzikinė improvizacija? kodėl ?

  1. Reikalinga. Kuo daugiau mokiniai improvizuoja, tuo daugiau lavinama jų saviraiška, vaizduotė, pasitikėjimas savimi.
  2. Atsakiau 5 klausime.
  3. ....
  4. Taip. Nes ji skatina vaikus mąstyti "out of the box", t. Y. Ne mąstyti stereotipiniu mąstymu. Tai yra vaiko pasisakymas muzikoje. O muzika yra dvasia liečiant meno šaka,o šiais išmaniųjų technologijų laikais ji lavinti ne tik reikalinga, bet ir labai naudinga, nes galime labai pagilinti savo emocinio intelekto grioveoius. Improvizacija skatina meniniam pasisakymui, todėl manau kuo vaikas daugiau improvizuoja, tuo jis tampa jausmimgesnis. Labiau supranta savo emocijas, kas labai svabru ypač vyresnio amžiaus vaikams.
  5. Reikalinga. Kūrybiškumo, vaizduotės lavinimui.
  6. Taip, nes tai skatina kūrybiškumą
  7. Muzikoje aplamai improvizacija yra svarbi, tad muzikos pamokose taip pat. Padeda lavint vaiko sugebėjimus.
  8. Tam, kad vaikai pajustų laisvę būti muzikoje ir galėtų išnaudoti, kiekvienas savo, muzikavimo įgūdžius.
  9. Reikalinga. Reikalinga ne tik teorinė, teorinės dalies praktinė, bet ir kūrybinių idėjų dalis. Mokantysis improvizacijos meno supras tik improvizuodamas. Ekspromto metu galės panaudot bendrąsias muzikos žinias.
  10. Taip. Įdomesnė, įvairesnė veikla