Nėra konkrečių programų ir sistemos. Viską turi daryti "iš lenpos" ir žiūrėti ar gerai gavosi ar ne
Viskas kaip ir gerai.
Bendradarbiavimas.
Kartais susiduriama su informacinių techonoligų trikdžiais
Kad tėveliai labiau vertintų pedagogo darbą ir daugiau būtų atgalinio ryšio.
Trūksta žinių tėveliams, kaip naudotis technologijomis.
Tobulėti visada yra kur, tiek iš mokytojų, tiek iš tėvų pusės. Norėtųsi didesnio tėvų įsitraukimo
Galėtų daugiau pateikti informacijos apie nuotolinį ugdymą, metodus, būdus ir pan. s
Daugiau sukurtų programų, mokomųjų žaidimų ikimokyklinio amžiaus vaikams
Viskas gerai