Niekaip
Siusdavau maziau uzduociu
Jiems patogiu metu.
Stengiausi rasti kuo palankesnes sąlygas darbui su vaiku ir užduočių pateikimui
Kadangi darželiai nedirbo negalėjome užimti vaikų.
Mano grupėje nėra šeimos, kurioje dirbtų abu šeimos tėvai, ar negalėtų dirbti nuotoliniu būdu.
Protarpiniais skambučiais, pasiteiraujant ar viskas namuose gerai, kaip sekasi įgyvendinti dienotvarkę
Siunčiame užduotis tik kartą per savaitę, kad, kai turės laiko padarytų
Nesprendžiau.
Nebuvo tokiu