Idėja Šnipiškėms

Jei Šnipiškės būtų garsas - koks garsas tai būtų? Kodėl?

  1. Žemas, skardus
  2. Čiulbėjimas.nes medinių namų yra
  3. dūdų orkestras grojantis techno muziką, ar kažkoks kitas keistas miksas. nes jos tokios ir yra-seni medinukai ir nauji stikliniai gargarai
  4. Policijoa sirenų, muštyniu. Vis dar likę daug "marozų" iš senų laikų.
  5. Butu RAMYBE, galbut pauksciu ciulbejimas
  6. visth kudakavimas, gaidziu kakariekavimas, sunu lojimas. nes toks ir yra.
  7. Volungės
  8. Paukščių čiulbėjimas.
  9. Pravažiuojančios mašinos garsas . Nes jų ten begalybe
  10. Statybų triukšmas