Idėja Šnipiškėms

Esame Vilniaus Gedimino technikos universiteto kūrybos visuomenės komunikacijos magistro studentai. Atliekame projektą „Idėja Šnipiškėms", kurio metu siekiame gerinti šio rajono aplinką. Ši trumpa apklausa padės mums išgirsti daugiau įvairių Jūsų nuomonių. 
Apklausa yra anoniminė ir iš anksto dėkojame už Jūsų atsakymus!

Kokia spalva geriausiai atspindi Šnipiškes? Kodėl?

  1. Pilka, dėl pastatų gausos ir miesye esančios vietos
  2. Rūda su juodu.nes daug namų yra medinių ir senų
  3. violetinė ir geltona. nes kontrasingos, ryškios, keistos ir įdomiios
  4. Pilka, rajonas ne iš pačių geriausių, vis dar likusi sovietinė dvasia.
  5. Ruda, nes ten daugiausia rudos spalvos medinuku.
  6. ruda, nes medines - medis
  7. Žalia
  8. Žalia ir ruda. Gamta: žolė ir medžiai.
  9. Mėlyna . Nes būtent man tai susija su poilsiu . Ten leidžiu daug laiko
  10. Gelsva, nes ten daug medinių namų
…Daugiau…

Jei Šnipiškės būtų garsas - koks garsas tai būtų? Kodėl?

  1. Žemas, skardus
  2. Čiulbėjimas.nes medinių namų yra
  3. dūdų orkestras grojantis techno muziką, ar kažkoks kitas keistas miksas. nes jos tokios ir yra-seni medinukai ir nauji stikliniai gargarai
  4. Policijoa sirenų, muštyniu. Vis dar likę daug "marozų" iš senų laikų.
  5. Butu RAMYBE, galbut pauksciu ciulbejimas
  6. visth kudakavimas, gaidziu kakariekavimas, sunu lojimas. nes toks ir yra.
  7. Volungės
  8. Paukščių čiulbėjimas.
  9. Pravažiuojančios mašinos garsas . Nes jų ten begalybe
  10. Statybų triukšmas
…Daugiau…

Jei Šnipiškės atgytų į gyvą padarą ar superherojų - kas jis būtų? Kodėl?

  1. Nežinau net
  2. Jos tikrai būtų drakonas-kaip ta drakono pieva-pasakų herojus, bet toks geras, kaip iš šreko. o dar geriau, kaip tas drakonės ir asilo hibridas :)
  3. Batman'as.
  4. vaikstantis medis.
  5. Šernas
  6. Norėčiau, kas būtų feniksas, kuris pakyla iš pelenų, bet kaip bus ateityje pamatysime...
  7. Supermenas , kuris savaitgaliais būna blogas ir daro savi darbą atvirkčiai . Nes ta vieta turi savo pliusu bei savo minusu . Dažniausiai tai žmones
  8. šrekas
  9. Girtuoklis, nes snipiskes sukuria toki ispudi
  10. Supermenas, nes ten gana pavojingas rajonas, tai kad saugotu nuo vagiu 😄
…Daugiau…

Jei būtum Šnipiškių karalius/karalienė, kokie būtų tavo pirmieji Šnipiškių įsakymai?

  1. Tausoti / tvarkyti aplinką
  2. Prižiūrėti savo ir savivaldybių teritorijas kurių niekas neprižiūri
  3. Visų svarbiausia, neleisčiau griauti paveldą, gadinti gatves, pjaustinėti medžius. šiuolaikinė visuomenė negerbia ir nemyli šnipiškių, nevertina jų paveldo, nesidomi istorija. Ypač juokinga, kai vietiniai nusišneka, atseit užsieniečiams gėda rodyt tokias šnipiškes. Bet teisybė tame, kad didžiąjai daliai užsienio turistų įdomiausia dalis ir yra senosios šnipiškės-tokių stiklinių beveidžių gargarų kiekviename pasaulio mieste pilna, ir kinijoj, ir amerikoj ir europoje, todėl jie visiškai niekam neįdomūs.
  4. Išvalyti rajoną nuo "žmonių šiukšlių", kurie vis dar gadina rajoną.
  5. Pakalniui liept pagaliau vadovautis bendruoju planu, imtis veiksmu atsizvelgiant teritorijos istorinius ir vietos ypatumus ir pagaliau darniai planuoti si rajona, uzkertant kelia chaotisku, urbanistiskai neissprestu ir tipologiskai nereaguojanciu nekokybisku"pasilaiciu tipo" milzinisku daugiabuciu dygimui. spresti gatviu ir transporto tinkla.
  6. Jokių mokesčių už verslo vystymą
  7. Užtikrinti, kad nei vienas senas namas nebebūtų griaunamas arba perstatomas taip, kad nebebūtų panašus į originalą.
  8. Švaros , Tylos , Daugiau grožio
  9. išatsvaltuoti visas gatves
  10. Susiburti visiems ir atstatyti jaukia aplinka
…Daugiau…
Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą