Kaip manote ko trūksta beglobis.lt prieglaudai ar jos reklamai?
Sveikos, tikriausiai daugiau nei pusu jusu apklaustuju respondentu nezino sios svetaines taip pat kaip ir as tad siulyciau daugiau reklamuotis tokiose svetainese kaip "facebook" , "youtube" priimamu gyvunu vaizdo irasai ir t.t , patobulinti tinklalapi ir t.t Sekmes merginos !
Manau nieko netrūksta
reklamų, plakatų, akcijų
nzn
Didesnes reklamos, kad daugiau žmonių sužinotų apie šia įstaigą.
didesnio dėmesio kuris būtų skirtas patiems gyvūnams, jų reklamai, paramai
visko
Geresnio komunikavimo tarpusavyje, daugiau klipukų apie jų veikla ir gyvūnų nuotraukų.
prieglaudai trūksta atsakingesnių darbuotojų, o reklamai- didesnio viešinimo