Gyvūnų globos namai beglobis. lt

Kaip manote ko trūksta beglobis.lt prieglaudai ar jos reklamai?

  1. daugiau aprasymo
  2. Idomesniu reklaminiu ideju, ne vien liudna tema, kad jie beglobiai ir vargsai, bet kad jie nesa dzaugsma. Daugiau istoriju
  3. Daugiau reklamos būdų ir pan.
  4. Paramos
  5. tiesiog nezinau sios prieglaudos! gal reklama soc.tinkluose
  6. Daugiau reklamos :)
  7. Manau kam reikia, tas ir susiranda. O uz pinigus skiirtus reklamai geriau nupirkti maisto gyvunams..
  8. normalių nenusususių gyvūnų
  9. Neturiu nuomonės, nes apie juos nieko nežinau. Tad darant išvadą galima manyti , kad trūksta reklamos
  10. daugiau skleidzhiamos informacijos, kurybingu ir veiksmingu viesinimo ideju