Gyventojų požiūrio įvertinimas Kauno miesto teritorijų planavimo procese

5. Kokia Jūsų nuomonė apie dabartinius teritorijų planavimo darbus Kauno mieste: labai gera, gera, patenkinama, bloga, labai bloga? Atsakymą prašau pagrįsti.

  1. Gera, informacija skelbiama viešai, derinama su suinteresuotais
  2. Gera
  3. Gera
  4. bloga
  5. Gera
  6. Labai gera, nes miestas tobulėja, vienu metu atnaujinamos ir naujai kuriamas ekonominės ir poilsio zonos.
  7. Patenkinama, nesu nieko girdėjęs apie dabartinį planavimą, bet nesu girdėjęs priekaištų ar matęs problemų su dabartiniu planavimu.