5. Kokia Jūsų nuomonė apie dabartinius teritorijų planavimo darbus Kauno mieste: labai gera, gera, patenkinama, bloga, labai bloga? Atsakymą prašau pagrįsti.
- Gera.
- Gan neblogi , bet su parkavimo vietomis tragedija.
- Gera
- Patenkinama
- Gera
- Gera
- Gera
- Patenkinama
- Patenkinama, nes vis dar kreipiamas dėmesys tik finansiniams interesams, o ne bendram miesto vaizdui, vizijai, idėjai. Pvz Giraitė. Balaganas tame rajone.
- gera