5. Kokia Jūsų nuomonė apie dabartinius teritorijų planavimo darbus Kauno mieste: labai gera, gera, patenkinama, bloga, labai bloga? Atsakymą prašau pagrįsti.
- Gera, informacija skelbiama viešai, derinama su suinteresuotais
- Gera
- Gera
- bloga
- Gera
- Labai gera, nes miestas tobulėja, vienu metu atnaujinamos ir naujai kuriamas ekonominės ir poilsio zonos.
- Patenkinama, nesu nieko girdėjęs apie dabartinį planavimą, bet nesu girdėjęs priekaištų ar matęs problemų su dabartiniu planavimu.