5. Kokia Jūsų nuomonė apie dabartinius teritorijų planavimo darbus Kauno mieste: labai gera, gera, patenkinama, bloga, labai bloga? Atsakymą prašau pagrįsti.
- Patenkinama
- Neatsižvelgiama į gyventojų nuomonę
- Labai gera
- normaliai
- Gera
- Patenkinama
- Gera
- Patenkinama, nes neatsižvelgiama į miesto žaliųjų zonų išsaugojimą.
- Patenkinama. Gyvenamtojams trūksta ne tik socialinės infrastruktūros (darželių, mokyklų ir kt.), bet žalių erdvių, dviračių takų. Nors požiūris keičiasi, tačiau vis tiek išlieka pirmumas automobiliui, kai turėtų būti žmogui/piliečiui.
- Gera