Userlinabernotaite
Results117
Vieša
Pranešti

Gyventojų pasitenkinimas Klaipėdos miestu

Gerb. respondente,

Vytauto Didžiojo Universiteto Marketingo vadybos specialybės studentai atlieka tyrimą, kurio tikslas – įvertinti gyventojų pasitenkinimą Klaipėdos miestu. Esamos situacijos analizei ir paslaugų kokybės trūkumų nustatymui labai svarbus Jūsų dalyvavimas tyrime. Per apklausą gauti duomenys bus naudojami tik moksliniams tikslams, todėl užtikriname pateiktos informacijos konfidencialumą. Atsakydami į klausimus sugaišite vos dešimt minučių. Dėkojame už atsakymus!

Ar jūs esate Klaipėdos miesto gyventojas?
Skalėje nuo 1 iki 5, kur 1 reiškia visiškai nepatenkintas, o 5 – visiškai patenkintas, pažymėkite, kiek esate patenkinti atmosfera savo gyvenamojo miesto atžvilgiu.
Skalėje nuo 1 iki 5, kur 1 reiškia visiškai nepatenkintas, o 5 – visiškai patenkintas, pažymėkite, kiek esate patenkinti laisvalaikiu savo gyvenamojo miesto atžvilgiu.
Skalėje nuo 1 iki 5, kur 1 reiškia visiškai nepatenkintas, o 5 – visiškai patenkintas, pažymėkite, kiek esate patenkinti infrastruktūra savo gyvenamojo miesto atžvilgiu.
Skalėje nuo 1 iki 5, kur 1 reiškia visiškai nepatenkintas, o 5 – visiškai patenkintas, pažymėkite, kiek esate patenkinti susisiekimu savo gyvenamojo miesto atžvilgiu.
Skalėje nuo 1 iki 5, kur 1 reiškia visiškai nepatenkintas, o 5 – visiškai patenkintas, pažymėkite, kiek esate patenkinti materialiniu patogumu ir socialiniu užtikrinimu savo gyvenamojo miesto atžvilgiu.
Skalėje nuo 1 iki 5, kur 1 reiškia visiškai nepatenkintas, o 5 – visiškai patenkintas, pažymėkite, kiek esate patenkinti artima gyvenamąja aplinka savo gyvenamojo miesto atžvilgiu.
Skalėje nuo 1 iki 5, kur 1 reiškia visiškai nepatenkintas, o 5 – visiškai patenkintas, pažymėkite, kiek esate patenkinti asmeniniu (vaikų) gyvenimo gerbūviu savo gyvenamojo miesto atžvilgiu.
Skalėje nuo 1 iki 5, kur 1 reiškia visiškai nepatenkintas, o 5 – visiškai patenkintas, pažymėkite, kiek esate patenkinti viešuoju transportu savo gyvenamojo miesto atžvilgiu.
Skalėje nuo 1 iki 5, kur 1 reiškia visiškai nepatenkintas, o 5 – visiškai patenkintas, pažymėkite, kiek esate patenkinti viešuoju sektoriumi savo gyvenamojo miesto atžvilgiu.
Skalėje nuo 1 iki 5, kur 1 reiškia visiškai neigiamą nuomonę, o 5 – visiškai teigiamą, pažymėkite savo nuomonę pateiktų teiginių apie Jūsų gyvenamąjį miestą atžvilgiu.
Jūsų gyvenamojo būsto nuosavybės tipas?
Jūsų amžius?

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis
Nuimti filtrą
Atfiltruotas rezultatų kiekis:

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų283800
Atsakymų0117

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »