16. Ką manote apie vis garsėjančius gatvės meno festivalius? Ar tai laiko švaistymas, miesto niokojimas ar tai puikiai subalansuoti renginiai, kurie skatina meną bei miesto gražinimą?
Neturiu nuomonės, bet nepalaikau tokių įdėjų.
manau kad tai yra naudinga
Labai gera ideja. Tai tikrai puikiai subalansuoti renginiai, kurie skatina miesto grazinima bei jaunuju meniniku talentu vystymasi ir suteikia jiems galimybe pasireiksti.
Puikiai subalansuoti renginiai
Asmeniškai man tokie festivaliai asocijuojasi su miesto atgaivinimu, todėl nemanau, kad jie darko miestą
tai puiku, kad tokie festivaliai vyksta, kaip muzikantams reikia muzikos festivalių, taip tokiems žmonėms reikia jų meno festivalių. tokius renginius tik reikia skatinti.
Chaoso kurstimas .
Tokie renginiai tiesiog meniškų žmonių susibūrimas.