16. Ką manote apie vis garsėjančius gatvės meno festivalius? Ar tai laiko švaistymas, miesto niokojimas ar tai puikiai subalansuoti renginiai, kurie skatina meną bei miesto gražinimą?
Nesidomiu , bet nemanaau nad tai gerai
Tai skatina dar daugiau tersti miesta
Tai idomu ,GAL labiau skatina grazinima
Tai - jaunimo pramoga. Tam reikia pasirinkti tinkamą vietą.
Nieko apie tai nežinau
Tai geras reikalas.
Labai gerai apie juos manau
Gerai. Menininkai turi erdvę reikštis. O tai ir miestui gerai. Nes juk per festivalius piešiami tokie darbai, kurie priverčia tuo miestu didžiuotis. Tai ne kokie keiksmažodžiai.