Gatvės menas

16. Ką manote apie vis garsėjančius gatvės meno festivalius? Ar tai laiko švaistymas, miesto niokojimas ar tai puikiai subalansuoti renginiai, kurie skatina meną bei miesto gražinimą?

  1. Nesidomiu , bet nemanaau nad tai gerai
  2. Tai skatina dar daugiau tersti miesta
  3. Tai idomu ,GAL labiau skatina grazinima
  4. Tai - jaunimo pramoga. Tam reikia pasirinkti tinkamą vietą.
  5. Nieko apie tai nežinau
  6. Tai geras reikalas.
  7. Labai gerai apie juos manau
  8. Gerai. Menininkai turi erdvę reikštis. O tai ir miestui gerai. Nes juk per festivalius piešiami tokie darbai, kurie priverčia tuo miestu didžiuotis. Tai ne kokie keiksmažodžiai.
  9. Niokojimas
  10. Manau tokie festivaliai reikalingi