Pradžia
Viešos
Prisijungti
Registruotis
↩ Rezultatai
Gamtos poreikis gyvenant mieste
Ar dažnai būni gamoje? Kodėl?
labai retai, nes daug mokausi ir neturiu laiko išeiti. Ir viskas pakankami toli, tas tai atima daug laiko
prieš daugiau nei 6m.
Nedažnai. Darbas
prieš daugiau nei 6m.
Ne. Bet norėtųsi dažniau
prieš daugiau nei 6m.
Retai, aplink mano gyvenamąją vietą mažai natūralios gamtos.
prieš daugiau nei 6m.
«
1
2