Gamtos poreikis gyvenant mieste

Ar dažnai būni gamoje? Kodėl?

  1. labai retai, nes daug mokausi ir neturiu laiko išeiti. Ir viskas pakankami toli, tas tai atima daug laiko
  2. Nedažnai. Darbas
  3. Ne. Bet norėtųsi dažniau
  4. Retai, aplink mano gyvenamąją vietą mažai natūralios gamtos.