Europos Sąjungos finansinės paramos įsisavinimo ES ir Lietuvoje tyrimas

 

 

Laba diena,

 

Esu Algimantas Maknys, Vilniaus universiteto, ekonomikos fakulteto II kurso verslo ekonomikos magistrantūros programos studentas. Šiuo metu rašau magistro darbą tema „Europos Sąjungos finansinės paramos įsisavinimo tikslai ir vertinimas ekonominiu aspektu“. Šiame darbe atlieku tyrimą, kurio tikslas – išanalizuoti Europos Sąjungos (toliau – ES) finansinės paramos įsisavinimą ES ir Lietuvoje, įvertinant su kokiomis problemomis yra susiduriama, kaip finansinė parama veikia visuomenę ir verslą, ir koks yra visuomenės bei verslo požiūris į struktūrinius ir investicinius fondus. Šis tyrimas atliekamas apklausiant nefinansines įmones, vykdančias veiklą Lietuvoje. Siekiant užtikrinti atsakymų aktualumą ir patikimumą anketa yra pilnai anoniminė. Apklausos rezultatai bus panaudoti analizuojant pagrindines ES finansinės paramos įsisavinimo problemas, ieškant sistemos gerinimo būdų.

Nuoširdžiai tikiuosi, kad skirsite kelias minutes šių klausimų atsakymui.

 

Ačiū!

Pic
16. Jūsų nuomone, kurios iš šių priemonių pagalba būtų galima labiausiai padidinti susidomėjimą ES finansinės paramos panaudojimu?
Paslaugu del paramos isisavinimo projekto valdymo, administravimo ir ataskaitu ruosimo po paramos gavimo
Finansinės paramos nesikreipėme, problemų nežinome
Įtraukti verslininkus į sprendimų priėmimo procesą kurias verslo sritis bus finansuojamos ir kiek
Tikslinis įmonių konsutavimas, kai konkrečiame sektoriuje veikiančioms įmonėms pateikiama informacija apie joms aktualias priemones ir finansavimo galimybes
Iš anksto numatytas ir užtikrintas projekto veiklų tęstinumo po projekto įgyvendinimo valstybės finansavimas valstybės įstaigoms.
Salygu palengvinimas. Proceduru (atsakymo del paramus suteikimo) sutrumpinimas.
Iškreipta rinka dėl mažiausios kainos viešųjų pirkimų įstatyme ir projektavimo įmonių atestacijos panaikinimo
viena projektų agentūra su aiškiu paramos gavimo mechanizmu
visi ats