UserAlgimantasMaknys
Vieša
Pranešti

Europos Sąjungos finansinės paramos įsisavinimo ES ir Lietuvoje tyrimas

 

 

Laba diena,

 

Esu Algimantas Maknys, Vilniaus universiteto, ekonomikos fakulteto II kurso verslo ekonomikos magistrantūros programos studentas. Šiuo metu rašau magistro darbą tema „Europos Sąjungos finansinės paramos įsisavinimo tikslai ir vertinimas ekonominiu aspektu“. Šiame darbe atlieku tyrimą, kurio tikslas – išanalizuoti Europos Sąjungos (toliau – ES) finansinės paramos įsisavinimą ES ir Lietuvoje, įvertinant su kokiomis problemomis yra susiduriama, kaip finansinė parama veikia visuomenę ir verslą, ir koks yra visuomenės bei verslo požiūris į struktūrinius ir investicinius fondus. Šis tyrimas atliekamas apklausiant nefinansines įmones, vykdančias veiklą Lietuvoje. Siekiant užtikrinti atsakymų aktualumą ir patikimumą anketa yra pilnai anoniminė. Apklausos rezultatai bus panaudoti analizuojant pagrindines ES finansinės paramos įsisavinimo problemas, ieškant sistemos gerinimo būdų.

Nuoširdžiai tikiuosi, kad skirsite kelias minutes šių klausimų atsakymui.

 

Ačiū!

Pic
2. Kuris iš pateiktų apibūdinimų labiausiai tinka įmonei ar organizacijai, kurioje dirbate?
4. Kokia yra įmonės ar organizacijos, kurioje dirbate, registracijos vietovė?
5. Kiek laiko gyvuoja įmonė ar organizacija, kurioje dirbate?
6. Kiek buvo investuojama į įmonės ar organizacijos, kurioje dirbate, veiklas ir plėtrą per pastaruosius metus?
7. Ar įmonė ar organizacija, kurioje dirbate, yra naudojusi arba naudoja ES finansinę paramą?
8. Keliuose ES struktūrinių fondų finansuojamuose projektuose yra tekę dalyvauti (juos vykdyti) įmonei ar organizacijai, kurioje dirbate?
9. Už kokią sumą (bendra visų projektų verčių suma) įmonė ar organizacija, kurioje dirbate, yra įgyvendinusi ir/arba įgyvendina ES struktūrinių fondų finansuojamus projektus?
11. Su kokiais žmogiškaisiais ištekliais įmonė ar organizacija, kurioje dirbate, įgyvendino ir/ar įgyvendina projektus?
12. Kaip įvertintumėte įgyvendinančiųjų institucijų (institucijos padedančios sėkmingai įgyvendinti projektus) veiklą ir darbo kokybę?
14. Ar galima sakyti, kad įmonė ar organizacija, kurioje dirbate, yra visapusiškai gerai informuota apie galimybę pasinaudoti ES struktūrinių ir investicinių fondų teikiama parama?
20. Ar rekomenduotumėte savo verslo partneriams, kolegoms bei kitoms įmonėms naudotis ES struktūrinių fondų teikiama parama?

Anketos meniu

Rezultatų analizė

X - atsakymo trukmė sekundėmis, Y - atsakymų kiekis. Norėdami padidinti - žymėkite su pele. Sumažinti - spragtelėkite du kartus.

Atsakymų trukmė sekundėmis

Anketos statistika

Paspauskite ant valstybės detalesniems rezultatams
ŠiandienViso
Peržiūrėjimų03684
Atsakymų0231

Žinutė anketos autoriui

Kita anketa »