Estetiško maisto pateikimo svarba, pateikimo technikos

Sveiki, esu Vilniaus Kolegijos Dietetikos studijų programos I kurso studentas. Atlieku mokslinį tiriamąjį darbą apie estetišką maisto patiekimą. Prašau prisidėti prie tyrimo ir užpildyti apačioje pateiktą apklausą. Apklausa yra anoniminė ir gauti rezultatai bus panaudoti tik moksliniam darbui.

Jūsų lytis?

Jūsų amžius?

Ar jums svarbi indų iš kurių valgote spalva?

Jei atsakėte "Taip", tai kokios spalvos indus naudojate dažniausiai?

Ar jums svarbi pateikiamo patiekalo išvaizda?

Jei atsakėte "Taip", tai kas maisto pateikime jums yra svarbiausia?

Ar gamindami namie stengiatės maistą pateikti kuo gražiau?

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą