13. Ką reiktų daryti, kad mažėtų emigracija?
- Gerinti darbo sąlygas, gerbti darbuotojus, išleisti užsitarnautų atostogų, apmokėti viršvalandžius
- didinti atlyiginimus
- Manau kai Lietuvoje ekonomika bus pakankamai stabili ir darbo uzmokescis bus 3 didesnis, is Lietuvos niekas neemigruos
- nieko
- keisti mokesčių sistema, skatinti smulkųjį verslą
- kurti geresnes sąlygas pragyvenimo, didinti minimalius atlyginimus