Emigracija

13. Ką reiktų daryti, kad mažėtų emigracija?

  1. Gerinti darbo sąlygas, gerbti darbuotojus, išleisti užsitarnautų atostogų, apmokėti viršvalandžius
  2. didinti atlyiginimus
  3. Manau kai Lietuvoje ekonomika bus pakankamai stabili ir darbo uzmokescis bus 3 didesnis, is Lietuvos niekas neemigruos
  4. nieko
  5. keisti mokesčių sistema, skatinti smulkųjį verslą
  6. kurti geresnes sąlygas pragyvenimo, didinti minimalius atlyginimus