Emigracija

13. Ką reiktų daryti, kad mažėtų emigracija?

  1. kelti algas
  2. Kelti minimalu atlyginima. Daugiau pajamu gaunantys zmones daugiau ir isleidzia, taip gauna ir valstybe daugiau lesu, bei mazintu seseline ekonomika
  3. Susirupinti asmenu socialiniu gyvenimu
  4. padidinti algas
  5. Gerinti dirbantiems darbo salygas, didinti atliginima, mazinti mokescius
  6. leisti zmonem uzsidirbti ne tik mokesciams ir duonai
  7. Kelti atlyginimus, visiems dirbantiems.
  8. Įkurti daugiau darbo vietų ir didinti gaunamas pajamas.
  9. didinti atlyiginimus
  10. didinti atlyginimus