Ką manai apie elektrinius prietaisus?
- Neįsivaizduoju, Kaip reiktų gyventi be jų.
- Manau jie padeda žmonijai atlikti tam tikrus procesus lengviau
- Padeda gyventi patogiau.
- manau, kad tai palengvina žmonėms darbą.
- Jie yra nuostabūs.
- Be elektriniu prietaisu gyventi butu labai sunku
- Labai palengvina gyvenimą ir buitį, sutaupo laiko, suteikia komforto ir patogumo