Elektros prietaisai- mūsų pagalbininkai

Ką manai apie elektrinius prietaisus?

  1. Neįsivaizduoju, Kaip reiktų gyventi be jų.
  2. Manau jie padeda žmonijai atlikti tam tikrus procesus lengviau
  3. Padeda gyventi patogiau.
  4. manau, kad tai palengvina žmonėms darbą.
  5. Jie yra nuostabūs.
  6. Be elektriniu prietaisu gyventi butu labai sunku
  7. Labai palengvina gyvenimą ir buitį, sutaupo laiko, suteikia komforto ir patogumo