Elektros prietaisai- mūsų pagalbininkai

Projekto darbas, prašau atsakyti į klausimus:))

Ar pritari šiam posakiui ,,Elektros prietaisai– mūsų pagalbininkai"

Ką manai apie elektrinius prietaisus?

  1. Palengvina buities darbus
  2. Jie yra labai reikalingi ir naudojami kiekvieną dieną
  3. Labai juos mėgstu
  4. Kad jie puikus ir puikiausiai pridera musu gyvenime
  5. Jie mums padeda gyventi
  6. Jie yra dalis mūsų kasdieninio gyvenimo.
  7. Nieko nemanau, tiesiog juos naudoju
  8. Manau tai yra geras dalykas tik kartais mes jais per daug naudojames
  9. Kad jie palengvina žmonių gyvenima
  10. Labai palengvina gyvenimą
…Daugiau…

Kokiais elektriniais prietaisais naudojiesi?

Kaip dažnai naudojiesi elektriniais prietaisais?

Kaip manai, be kurio elektrinio prietaiso negalėtum gyventi?

  1. Be indukcinės plytos
  2. Be radijo imtuvo
  3. Dulkių siurblio
  4. Nemanau, kad butu toks prietaisas, bet turbut be kompiuterio (pc arba laptop)
  5. Telefono, televizorius
  6. Skalbyklės
  7. Šviestuvo, virdulio
  8. Telefono
  9. Šaldytuvo
  10. Kaitlentės
…Daugiau…

Tavo amžius:

Lytis:

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą