Elektros prietaisai- mūsų pagalbininkai
Projekto darbas, prašau atsakyti į klausimus:))
Ar pritari šiam posakiui ,,Elektros prietaisai– mūsų pagalbininkai"
Ką manai apie elektrinius prietaisus?
- Palengvina buities darbus
- Jie yra labai reikalingi ir naudojami kiekvieną dieną
- Labai juos mėgstu
- Kad jie puikus ir puikiausiai pridera musu gyvenime
- Jie mums padeda gyventi
- Jie yra dalis mūsų kasdieninio gyvenimo.
- Nieko nemanau, tiesiog juos naudoju
- Manau tai yra geras dalykas tik kartais mes jais per daug naudojames
- Kad jie palengvina žmonių gyvenima
- Labai palengvina gyvenimą
Kokiais elektriniais prietaisais naudojiesi?
Kaip dažnai naudojiesi elektriniais prietaisais?
Kaip manai, be kurio elektrinio prietaiso negalėtum gyventi?
- Be indukcinės plytos
- Be radijo imtuvo
- Dulkių siurblio
- Nemanau, kad butu toks prietaisas, bet turbut be kompiuterio (pc arba laptop)
- Telefono, televizorius
- Skalbyklės
- Šviestuvo, virdulio
- Telefono
- Šaldytuvo
- Kaitlentės