Elektroninių informacinių paslaugų Lietuvoje tyrimas

11. Jei paslauga mokama Jūs ja naudojatės?

  1. Reta paslauga atrodo tinkamai įvertinta
  2. nepasitikiu, nepatogu t.y. atrodo kad ilgai uztruks
  3. Gablūt taip, nes šis mokestis kompensuotų laiko sąnaudas. Jei turėčiau laiko, tai gal ir nesinaudočiau.
  4. Nežinau
  5. vistiek sutaupau
  6. Priklausomai nuo to kokio dydžio tas mokestis. Tačiau geriau kažkiek sumokėti ir sutaupyti laiko, nei laukti ilgiausias eiles
  7. pvz el. bankininkystėje visada nuskaičiuoja pinigus už įvarius mokėjimus
  8. Paslaugų kainos nėra tinkamos
  9. Trūksta lėšų
  10. Tarkime, elektroninė bankininkystė yra mokama, tai savaime suprantama, kad nėra kit opasirinkimo, nes nuėjus į banką už visokius pervedimus vistiek reikia mokėti.