Naudojuosi el. bankininkyste. Procedūros bet kokiu atveju yra mokamos.
Tik tuo atveju jei nera nemokamos alternatyvos
priklauso nuo paslaugos, jei verta moketi, naudojuosi
turiu nuomone kad uz gaunama produkta reikia susimoketi
Ne visada, priklausomai nuo to kiek reikia moketi
Todėl, kad moku už interneto paslaugą, todėl nesinori dar kartą papildomai mokėti. Renkuosi sutaupyti.
nes mokama
Ne visais atvejais, bet jeigu paslaugos tiekėjas patikimas, tuomet - taip.
priklauso nuo kainos
priklauso nuo konkrecios situacijos, gali buti visaip