Nes užsienis labiau linkęs progresuoti nei Lietuva ir nepamirškite Elon Musk nusipirko twitter
per brangi
Dėl mažo atlyginimo; dažnai įkrovimo stotelės būna toli nuo gyvenamosios vietos; dauguma elektromobilių modelių negražūs.
Nes elektromobliai nera geras dalykas
Nera daug palankių salygų juos masiškai eksplotuoti.
Lietuva dar nėra tiek daug išsivysčiusi ir žmonės neturi pakankamai lėšų įsigyti elektromobilį
Manau todėl, nes jo brangi įsigyti.
mazos algos ir zmones neiperka