Elektromobiliai

Kaip manote, kodėl Lietuvoje ši transporto priemonė nėra populiari?

  1. Nes užsienis labiau linkęs progresuoti nei Lietuva ir nepamirškite Elon Musk nusipirko twitter
  2. per brangi
  3. Dėl mažo atlyginimo; dažnai įkrovimo stotelės būna toli nuo gyvenamosios vietos; dauguma elektromobilių modelių negražūs.
  4. Nes elektromobliai nera geras dalykas
  5. Nera daug palankių salygų juos masiškai eksplotuoti.
  6. Lietuva dar nėra tiek daug išsivysčiusi ir žmonės neturi pakankamai lėšų įsigyti elektromobilį
  7. Manau todėl, nes jo brangi įsigyti.
  8. mazos algos ir zmones neiperka