Nežinau
Del brangumo
Neišplėtrota infro struktūra.
Nes niekas neturi € ant elektriniu masinu
Pas Litovcus nėra šaibų
Nes kolkas elektromobiliai yra pakankamai brangūs ir reikia turėt krovimo stotele
Nes per brangūs 80% žmonių ir neidealiai išvystyta infrastruktūra
Nes pragyvenimo lygis nera didelis
Nes tai yra nauja, tai kas yra nauja, gazdina žmones savo nežinomybe
Brangu