labai idomus ir linksmas bet blogai ira tai kad yra paneliu korios pikciurnos ju as nekenciu
neiko
Dūhę prezikę ir jos šalinikes
palikti visoms klubą, nes jis yra skęstantis durnių laivas!
BUKAPROTĘ prezidantę ir išmesti VISAS BEPROTES VICES! oskar4 tikra kekšė
Manau, kad klubo žinutėse turi būti rašoma svarbi informacija, o dabar per daug nereikšmingas žinutes nesimato svarbios informacijos..
viskas gerai
Nzn
nieko nereikia jis tiesiog fantastiškas
:)