Elegancia's club
Anketa skirta suprasti jusu nuomone..( negalvokite kad kopinu ,tesog noriu suzino daugeu ,ka mano merginos.
Kaip vertini musu prezidente?
Kaip vertini musu vice prezidentes?
Ar mani jog sazininga padaryti vices ,tik tas kuros aukoja safyrus?
Ka manai apskritai apie musu kluba?
- Lievas.
- Jis mielas, geras, saunus:)
- Jis yra fantastiskas, draugiskas :)
- :)
- Jis man tiesiog tobulas
- idomus linksmas draugiskas
- Turit atiduoti man!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- Jis yra labai saunus, mielas!!!
- :)
- Jis yra labai mielas :D
Ar visos vice prezidente yra teisingos?
- jo ,,LABAI"
- jo
- gal...
- :)
- tai aisku.
- taip labai o ypac _ gracia del luna _ mano geriausia drauge
- durnės
- taip°°°°
- taip°°°°
- taip°°°°
pareisk savo nuomone drasei, ir pasakyk ka reikia keisti klube?
- Lalalal ups cia noriu ..............jienhhdngdhhhh
- :)
- Ka cia pridurti osum klub °°°°
- viskas ok ;)
- ėskit šūdus!
- Nieko:)
- :)
- NIC NIEKO:)
- Nieko:)
- nzzn man atrodo kad nk
Ar tau patinka klube rengemi konkursai?
Kokia mergina pasulitumete tapti vice?
- AVEVITA AVEVITA AVEVITA!!!!!!!!!!!!!!aisku kad AVEVITA
- .
- nzn:)
- VISAS!
- nzn
- VISAS!
- :)
- arba oskar4 arba dileta....... arba ezija su clare:)
- net nezinau nenoriu siuliti nes gal ta panele ir yra pikciurna ir nenoriu jos matyti siame zaidime
- VISAS!!! ISSKYRUS BLOGIETE!!!!!!!!!!!!