Elegancia's club

pareisk savo nuomone drasei, ir pasakyk ka reikia keisti klube?

  1. labai idomus ir linksmas bet blogai ira tai kad yra paneliu korios pikciurnos ju as nekenciu
  2. neiko
  3. Dūhę prezikę ir jos šalinikes
  4. palikti visoms klubą, nes jis yra skęstantis durnių laivas!
  5. BUKAPROTĘ prezidantę ir išmesti VISAS BEPROTES VICES! oskar4 tikra kekšė
  6. Manau, kad klubo žinutėse turi būti rašoma svarbi informacija, o dabar per daug nereikšmingas žinutes nesimato svarbios informacijos..
  7. viskas gerai
  8. Nzn
  9. nieko nereikia jis tiesiog fantastiškas
  10. :)