labai fainas klubas aš jau seniai norejau tapti nare.
:)
Jis saunus. Pats draugiskiausias, geriausias. Labai gera prezidente, sakyciau net per daug gera :D Visos stengemes viena kitai padeti, o tai puiku. Kai pasalinamos netinkamos nares kluabs vis gereja ir gereja. Dadbar pvz: jau nebera tokiu kurios neprisijungia po kelias dienas. < o juk tai didelis pliusas. Jei dar siek tiek grieztumo butu klubas butu kaip ant blaksteneliu, bet manau gerai kad prezidente elgesi kaip su lygiomis sau. ;)
jis nuostabus
dazneusei jis draugiskas, merginoa padeda vienas kitoms,bet kartai buna ir nesutarimu.
Kalės, tikros iškrypėlės!
super!!!
N U O S T A B U S!!! :) Labai draugiskos ir siltos paneles.visad yra su kuo paplepeti :d taip pat aktyvus
Vienu zodziu O S U M :{}