Efektyvūs mokymosi būdai

Sveiki, esu Vilniaus kolegijos  buhalterinės apskaitos I kurso studentė. Atlieku tyrimą, kurio tikslas išsisaiškinti efektyviausius mokymosi būdus. Apklausa anoniminė. Gauti atsakymai bus panaudoti savarnkiškame darbe. Dekoju už dalyvavimą.

Jūsų lytis

Jūsų amžius

Jūs esate

Kiek valandų per dieną skiriate savarankiškam mokymuisi?

Priimtiniausia mokymosi aplinka

Jūsų nuomone esate?

Kuri mokymosi technika jums priimtiniausia?

Ar naudojate minčių žemėlapį kaip mokymosi būdą?

Kokią informaciją geriausiai atsimenate?

Ar darote pertraukas mokymosi metu?

Kaip geriau sekasi mokytis?

Kaip geriau įsisavinate mokomąją medžiagą?

Kas ,jūsų nuomone, turi įtakos mokymosi motyvacijos sumažėjimui

Sukurk savo anketąAtsakyti į šią anketą