e-Lietuvos mokesčiai

Kodėl moki tokį atlyginimą?

  1. Nes tokios rinkos kainos
  2. neturiu įmonės, todėl nemoku atlyginimų
  3. neturiu įmon.
  4. nemoku
  5. Todel, kad man tai apsimoka
  6. Nes tai yra sąžininga ir valstybė gauna mokesčius
  7. nemoku