e-Lietuvos mokesčiai

Kodėl moki tokį atlyginimą?

  1. Mokėjau normalų minimalų atlyginimą, tik dėl to kad galėtau parduot prekes kiek pigiau, ir kad neitau į minusą.
  2. neturiu imoniu
  3. Nes sumoku auksu.
  4. Kad būčiau konkurencingas(doh)
  5. Nes taip reikia
  6. moku gan daug, todel kad rasciau daugiau darbuotoju
  7. esu Ltd Cocporation direktorius ir stengiuosi moketi konkurencinga atlyginima.
  8. neturiu įmonės
  9. neturiu
  10. rinkos atlyginimai